Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Hoppediz - pevné šatky + Návleky Desing Socks zadarmo

Hoppediz - pevné šatky + Návleky Desing Socks zadarmo

SKLADOM NOVINKA

Detské šatky sú k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov. Takže máte možnosť vybrať si svoje obľúbené farby a jednotlivé kombinácie.

  • Cena: 59 €

Výrobca: Hoppediz

Môžete využiť HOPPEDIZ ® baby šatky s mnohých viazacích variantov. Podrobné a ilustrované viazanie je dodávané s každou šatkou. Viazania boli vytvorené spoločne s ergoterapeutmi a poradcom Bettina Attenberger a sú založené na znalosti Trageschule Dresden ®. V návode je krok za krokom ukázané ako nosiť Vaše dieťa v šatke.

Vlastnosti detskej HOPPEDIZ ® šatky :

Šatka obsahuje dva štítky, ktoré ukazujú jej stred. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie pre Vás nájsť stred pri viazaní.
Obidva okraje boli tkané v kontrastných farbách, takže si môžete nájsť okraje jednoduchšie, keď sa vypína šatka pri viazaní.
Šatka obsahuje puzdro, ktoré sa nachádza na koncoch šatky ( vhodné na odkladanie peňaženky ,kľúčov, alebo drobností). Veľkosť puzdra je 20 x 25 cm, je dobre uzavretý s 2 praktickými háčikmi a zipsom.

Materiál použitý pri výrobe šatky:
Prírodné priadze zafarbené pred tkaním, vzory sú stálofarebné. Vďaka tomu má šatka Vášho dieťa stále rovnaký vzhľad i po mnohých praní - samozrejme za použitia pracieho prášku bez bieliacich účinkov!

Každé dieťa potrebuje inú dĺžku šatky:

Šatky sú v rôznych dĺžkach tak, aby optimálne zodpovedajú Vašim potrebám. Dĺžka detskej šatky závisí na výšky a hmotnosti osoby, ktorá bude dieťatko v nej najčastejšie nosiť
Napríklad, žena je menšia než 1,75 m alebo váži menej ako 75 kg, ale jej partner je oveľa vyššia, alebo ťažší, nie je nevyhnutné kupovať maxi šatku (5,40 m). Zakúpiť maxi šatku je vhodné ak väčší, alebo ťažší partner bude nosiť dieťa častejšie . V opačnom prípade odporúčame dlhú šatku (cca 4,60 m), napr. pre vysokých mužov (napr. 1,95 m/95 kg).

Materiál:
100% bavlna, testované na škodlivé látky

Starostlivosti:
možnosť prať na 60 ° C
Rozmery:
K dispozícii v 2 dĺžkach: 4,6 x 0,7 m

                                   5,4 x 0,7 m
 

Dostupnosť: Na objednávku

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie