Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Detské bambusové tielko veľ. 134-152

Detské bambusové tielko veľ. 134-152

SKLADOM

Bambusové detské tielko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

  • Cena: 10,50 €

Výrobca: Nika Intima


Bambusové detské tielko z kolekcie Nature Line je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom.

 

Vlastnosti:

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná vrstva oblečenia sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt


-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..

 

 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Detské tielko je priliehavého strihu. Ramená sú olemované páskou.

Tielko je vhodné pre deti , keď sa veľmi potia alebo do horúceho letného počasia, na cestu autom alebo ako spodná vrstva zimného oblečenia.

 

Veľkosti:

veľkosť 1: 134-140,

veľkosť 2: 146-152.


Zloženie : 95% bambus / 5 % elastan

Dostupnosť: Skladom

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie