Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Babyidea wool shorties veľ.XL

Babyidea wool shorties veľ.XL

SKLADOM

Novinka.Babyidea Wool shorties slúžia ako vrchné nohavičky na plienky a zároveň ako kus odevu.

  • Cena: 28,50 €

Výrobca: Babyidea

Unikátne vlnené vrchné nohavičky z jemnej merinovlny.

Merinovlna zaručuje vynikajúcu priedušnosť a udržiava optimálnu teplotu v oblasti zadočka. Lanolín obsiahnutý vo vlne zaručuje vodeodpudivosť nohavičiek a ich samočistiacu schopnosť.

Žiadna moderná technológia nenahradí pohodlie, trvanlivosť, mäkkosť a bezpečnosť, ktorú poskytuje vlna.

Dizajn shorties bol navrhnutý a starostlivo testovaný vo Fínsku, tak aby obliekanie a nosenie týchto nohavičiek bolo jednoduché a pohodlné.

Všetky švy sú ploché, tak aby nikde netlačili. Pružný materiál uľahčuje obliekanie. Nohavičky majú vyšší strih, ktorý zaručuje dlhodobé využitie a použiteľnosť na všetky typy plienok. Vysoký pás zároveň chráni citlivú oblasť obličiek pred prechladnutím. V lete ich využiteje zároveň ako kraťase, v chladnejšom období je možné kombinovať ich s návlekmi wool tube.

Shorties nie je potrebné prať po každom použití, postačí pravidelné vyvetranie na čerstvom vzduchu.

Pred prvým použitím nohavičky dôkladne naimpregnujte a zozačiatku impregnujte po každom praní.

Veľkosť: XL 13 až 18 kg.

Dostupnosť: Skladom

Ekoplienky odpoveď:

Dobrý deň. Dajú sa použiť aj na tieto plienky, aj keď tieto plienky už obsahujú nepriepustnú vrstvu. Ale ak sa bojíte pretečenia v chladnom počasí môžete ich dať aj na tieto plienky. Inak sú to vrchné nohavičky, ktoré sa používajú na plienky bez nepriepustnej vrstvy, čiže štvorcové a noahvičkové. Používať ich môže cez deň aj v noci. Na noc sú veľmi vhodné pretože sú priedušnejšie ako Pul nohavičky. Mirka Šicková.
Odpoveď 18.10.2011 21:00:15

Maria Sumajova

Dobry den.chcela by som sa spytat ci sa daju tieto vrchne nohavicky pouzit na plienky Bum Genius a GRO VIA??? A aku plna funkciu a ako ich mozno pouzit myslim von na prechadzku v jesennom a zimnom pocasi alebo na doma pripadne na noc.dakujem
Odpoveď 17.10.2011 23:21:42

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie