Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Chlapčenské bambusové boxerky

 Chlapčenské bambusové boxerky

SKLADOM

Chlapčenské boxerky sú priliehavého strihu typu trenkoslipy.Sú vyrobené z bambusového vlákna s antialergickým spracovaním.

  • Cena: 7,85 €

Výrobca: Nika Intima

Chlapčenské boxerky sú vhodné pre deti alergické na chemické látky a farbivá , alebo alergiou či kontaktnou dermatitídou .

 

Vlastnosti:
prírodné antibakteriálne účinky- vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy.Tieto vlastnosti sú prírodné, nie chemickou úpravou. Navyše oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach

 

veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )

vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou

chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná bielizeň sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža -termoklimatizačný efekt

priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka svojej termoregulácií je bambus ideálny na výrobu termoprádla na leto.

 

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..


Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba tielka je spôsobená tým ,že bambus je nebielený a nefarbený - materiál je iba vypraný a zbavený nečistôt- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Dostupnosť: Skladom

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie