Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Detské termo spodky 110-116

Detské termo spodky 110-116

SKLADOM

Vysoko kvalitné spodky s funkčnými hygienickými vlastnosťami.

  • Cena: 15,30 €

Výrobca: Nika Intima

Detské spodky sú rovného úzkeho strihu, v páse je gumička.

Materiál je termoúplet dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou. Spodná vrstva je z vlákna Prolen® a má vynikajúce termoizolačné vlastnosti, odvádza pot a zabezpečuje pocit sucha.

Obsahuje zložku STOP BACTERIA s biogénnymi ionmi striebra, ktorá zabezpečí hygienickú sviežosť.

Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu, zmiešaného s bavlnou vo vrchnej vrstve ,zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to , že materiál sa menej zadiera než bežný jednovrstvový termoúplet. Je to tiež materiál príjemný na dotyk a pohodlný na nosenie.

Hodí sa pre deti ako spodné oblečenie na všetky druhy športu a turistiku, alebo v chladnom období na spanie namiesto pyžama .

Ideálne pre deti, ktoré sa pri pohybe alebo v noci spotia, lebo materiál odvedie pot do vrchnej savej vrstvy a detská pokožka ostane v suchu, takže sa cítia príjemne teplo.


Termobielizeň Termointima je vysoko kvalitná bielizeň s funkčnými hygienickými vlastnosťami. Hlavnou úlohou je termoregulácia telesného tepla a hygienická ochrana. Bielizeň je vyrobená z dvojvrstvového úpletu obsahujúcu bavlnu a polypropropylén s úpravou bodyfresh. Spodná vrstva, ktorá prilieha na telo, zabezpečuje trvalý odvod potu a udržuje pokožku v suchu. Zároveň zabezpečuje pocit tepla. Úprava bodyfresh znižuje telesné pachy, ktoré vznikajú rozkladom potu.

Tieto vlastnosti sú trvalé a praním nestratia účinok.

Zloženie: 50% polypropylén / 50% bavlna
 

Dostupnosť: Skladom

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie