Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Jednorazové vkladacie plienky Bamboolik

Jednorazové vkladacie plienky Bamboolik

SKLADOM NOVINKA

Používate látkové plienky a blíži sa čas dovoleniek, keď si budete užívať odpočinok bez práčky v dosahu? Alebo naopak používate výhradne jednorazové plienky a občas vás napadne, či by to nešlo s aspoň o niečo menším množstvom odpadu? Potom ste na správnom mieste!

  • Cena: 19,50 €

Výrobca: Bamboolik

Jednorazové vkladacie plienky sa používajú v kombinácií s vrchnými nohavičkami z moderného materiálu membránového typu, ktoré zadržujú vlhkosť vo vnútri, ale pri tom ku koži prepúšťajú vzduch, takže sa dieťa tak nezaparuje. Jednorazovú vkladaciu plienku po ppoužití vyhodíte, nohavičky vyvetráte (preto odporúčame mať najmenej 2ks) a vložíte ďaľšiu vkladaciu plienku. Vrchné nohavičky môžete s novými vnútrami použiť opakovane iba vetrať, vyperte je v prípade pošpinenia alebo raz za 2-3 týždne. (Najlepším vodítkom pre to, kedy je potrebné nohavičky vyprať, je váš vlastný nos :) ) Pokiaľ sa nohavičky pošpinia od stolice, dokážete ich v prípade potreby ľahko preprať aj na výlete. Schnú veľmi rýchlo, takže ich budete môcť skoro znovu použiť.

 

Jednorazové vkladacie plienky sú vyrobené buď z celulózy (varianta kojenec), alebo z kombinácie celulózy a absorbčného (SAP) gélu ( varianta batoľa), ktorý významne zvyšuje savosť plienky.

 

Použitie je jednoduché:

  1. Do vrchných nohavičiek umiestnite jednorazovú vkladaciu plienku tak, aby pokrívala čo najväčšiu časť plochy vrchných nohavičiek.
  2. Pre dlhší prebaľovací interval (napr. na spanie) alebo pre ucikanejšie deti odporúčame použiť 2 vkladacie plienky.
  3. Prebaľujte najneskôr po 2-3 hodinách alebo čo najskôr po pokakaní.
  4. Po použití vyhoďte znečistené vkladacie plienky do odpadkového koša. Pokiaľ nie sú vrchné nohavičky, môžete ich po vyvetraní použiť znovu. V prípade znečistenia vrchných nohavičiek postupujte podľa pokynov k údržbe uvedených na nohavičkách.

POZOR! Nikdy nehádžte jednorazové vkladacie plienky do toalety, hrozí upchnie odpadu!

Balenie 56 ks

 

Rozmery:

Varianta kojenec: 35x12,5x0,5cm

Varianta batoľa: 39x13x1cm

 

Zloženie:

dotyková vrstva: netkaná textília

vnútorná savá časť: celulóza(varianta kojenec)

                              celulóza, 13% (3,5g) SAP gél (varianta batoľa)

 

Plienky nie sú balené chlórom, neobsahujú parfémy ani ďaľšie pridané látky. Neobsahujú nepremokavú časť, je nutné vždy používať s vrchnými nohavičkami!

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie