Moderné látkové plienky

www.ekoplienky.sk

Bamboolik tréningové nohavičky pul

Bamboolik tréningové nohavičky pul

SKLADOM

Novinka.Tréningové nohavičky Bamboolik sú určené pre deti začínajúce chodiť na nočník.

  • Cena: 14,30 €

Výrobca: Bamboolik

Tréningové nohavičky Bamboolik sú určené pre deti začínajúce chodiť na nočník. Sú vo veľkostiach M: 8-12kg (cca 9m-18m) a L: 12-16kg (18m-30m), záleží na proporciách dieťaťa. Nohavičky majú 2(M) a 3(L) rady patentiek, pomocou ktorých môžete upraviť šírku pasu a šírku okolo nožičiek.

Neobsahujú vkladaciu plienku.

Bočné lemy a chrbtová časť nohavičiek sú tvorené z mäkkého úpletu, ktorý sa prispôsobí proporciám dieťaťa a umožní nohavičky stiahnúť ako bežné spodné prádlo. Vďaka patentkám je však tiež možné nohavičky rozopnúť a prebaliť ako bežnú plienku, čo sa hodí predovšetkým v prípade väčšej nehody.

Nepremokavá časť nohavičiek je z membrány (PUL) , vrchná časť je bavlna s potlačou v detských motívoch.


Unikátny systém tréningových nohavičiek Bamboolik je v možnosti výmeny vnútornej vkladacej plienky (z originálneho plienkového systému Bamboolik) a tým sa ušetria náklady na tréningové nohavičky. Môžete použiť ako krátke vkládacie plienky, tak aj dlhé batoľacie vkladacie plienky.

Tieto tréningové nohavičky sa výborne hodia ako vrchné nohavičky pre deti praktizujúce BKM, kedy sa plienka vymení hneď po pocikaní. Spolu s vkladacími plienkami Bamboolik je možné vytvoriť veľmi ekonomický a jednoduchý systém prebaľovania.

Tréningové nohavičky môžete opakovane používať, je však nutné po každom pocikaní vymeniť čo najskôr vkladaciu plienku, aby nedošlo k pretekaniu. Tréningové nohavičky nie sú plnohodnotné vrchné nohavičky, pri zanechaní mokrej plienky v nohavičkách dlhšiu dobu môže po stranách prísť k pretekaniu.
 

Veľkosť: M  8-12 kg

              L  12-16 kg

Dostupnosť: Skladom

Vkladacia plienka

Dobry den, prosim, zaujimalo by ma, ci je potrebne pouzivat pri tychto treningovych nohavickach aj vkladaciu plienku alebo postacia len samotne nohavicky. Alebo sa odporuca vkladacia plienka napr.len na noc, cesty? Potom by ma zaujimalo ake vkladacie plienky treba do tohto typu nohaviciek pouzit. Dakujem velmi pekne za odpoved :-)
Odpoveď 21.05.2017 23:00:53

Re: Vkladacia plienka

Dobrý deň. Do tréningových nohavičiek je potrebné použiť vkladaciu plienku. Vhodné sú bambusové úzke alebo štvorcové s rozmerom do 40x40 cm. Mirka Šicková.
Odpoveď 23.05.2017 21:26:20

Nový komentár

* (Povinné)

 

Doporučujeme 

 

 

Prihlásenie